کوفته تره فرنگی با چرخ گوشت مولینکس

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۴:۲۴:۲۹ ب.ظ

 کوفته تره فرنگی با چرخ گوشت مولینکس

سلام به همگی امروز می خوایم  کوفته تره فرنگی سرخ شده را با چرخ مولینکس درست کنیم. کوفته تره فرنگی یک غذای عالی و خوشمزه است که می تونید به راحتی در منزل درست کنید.

شما می تونید خرید مولینکس را در کم ترین زمان از سایت www.badr24.com انجام دهید. قیمت مولینکس شرکتی بوده و ارسال کالا نیز رایگان است.

مواد لازم کوفته تره فرنگی با چرخ گوشت مولینکس

500 گرم تره فرنگی خرد شده (که با رنده چرخ گوشت مولینکس نگینی خرد شده است)

300 گرم گوشت چرخ کرده (که با چرخ گوشت مولینکس چرخ شده است)

2 عدد تخم مرغ

4 قاشق غذاخوری آرد سوخاری

نمک فلفل به میزان لازم

طرز تهیه کوفته تره فرنگی با چرخ گوشت مولینکس

 ابتدا تره فرنگی ها را با رنده چرخ گوشت مولینکس مدل MM66MM67  به صورت نگینی رنده کنید. بعد با شبکه متوسط چرخ گوشت مولینکس، گوشت را چرخ کنید.

یک قابلمه متوسط برداشته و تره فرنگی خرد شده را اضافه کنید و تفت دهید. بعد آب را در قابلمه بریزید و بعد اینکه آب بجوش آمد اجازه دهید 15 دقیقه تره فرنگی ها به  پختن ادامه دهند. بعد  تره فرنگی ها را آبکش کنید و بادست فشار دهید تا آب اضافه اش گرفته شود وگرنه کوفته به سفتی دلخواه تون نمیرسد.

یک کاسه برداشته و تره فرنگی ها را به همراه گوشت چرخ کرده، یک قاشق غذاخوری آرد سوخاری و یک عدد تخم مرغ و نمک و فلفل مخلوط کنید و با دست به خوبی ورز دهید. بعد به مدت 20 دقیقه درون یخچال قرار دهید تا خودش را بگیرد.

بعد کوفته ها را از یخچال در آورده و درون تخم مرغ و آرد سوخاری بغلتانید، و داخل ماهیتابه یک بند روغن بریزید و کوفته ها را با حرارت ملایم سرخ کنید تا توی کوفته ها هم مغز پخت شود.

بعد اینکه کوفته ها سرخ شد درون دستمال سفره بپیچید تا روغن اضافه اش گرفته شود. سپس به ظرف سروتون انتقال دهید و در کنار ماست میل کنید. نوش جان.

چرخ گوشت مولینکس

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید