اسموتی موز و انجیر با مخلوط کن مولینکس مدل LM32

۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۴:۱۸:۱۵ ب.ظ

اسموتی موز و انجیر با مخلوط کن مولینکس مدل LM32

سلام دوستان امروز میخواهم من به شما طرز تهیه یک اسموتی سالم و مقوی برای صبحانه را آموزش دهم. من این اسموتی را با مخلوط کن مولینکس مدل  LM32 استفاده می کنیم در ادامه میفهمید که چرا از این مدل مخلوط کن مولینکس استفاده کردم. با ما همراه شوید.

مواد لازم اسموتی موز و انجیر با مخلوط کن مولینکس مدل LM32


 موز 2 عدد
انجیر خشک 6 عدد
شیر یک فنجان
دارچین ¼ قاشق چایخوری

عسل یک قاشق غذاخوری

انجیره تازه برای تزئین

چای کیسه ای

طرز تهیه اسموتی موز و انجیر با مخلوط کن مولینکس مدل LM32

در ابتدا آب را با کتری برقی مولینکس به جوش بیارید (اگر شما کتری برقی ندارید مشکلی ندارد، من برای اینکه از کتری برقی  استفاده میکنم چرا که می خواهم آب زودتر به نقطه جوش برسد) بعد آب جوش را داخل ظرفی میریزم و چای کیسه ای را در آب جوش دم میکنیم و بعد از آن انجیر های خشک شده را 30دقیقه داخل چای بخیسانید بعد موز را خرد کرده و داخل مخلوط کن مولینکس ریخته و بعد از آن انجیرها را به همراه گردو و عسل داخل مخلوط کن ریخته و در آخر شیر و دارچین آسیاب شده را داخل مخلوط کن مولینکس ریخته و به خوبی مخلوط کنید تا اسموتی شما یک دست شود (دارچین را می تونید با آسیاب مخلوط کن مولینکس آسیاب کنید) بعد اسمتی را از مخلوط  کن به لیوان سروتون منتقل کنید. می تونید قبل از اینکه اسموتی را بریزید داخل لیوان انجیز تازه را برش بزنید و کناره های لیوان بچیند و بعد از اسموتی را داخل لیوان بریزید. نوش جان

دوستانی که تمایل به خرید مخلوط کن مولینکس مدل LM32  هستند به سایت www.badr24.com مراجعه کنند. قیمت مولینکس در این سایت شرکتی است.

مخلوط کن مولینکس مدل LM32

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید