مواد لازم شیر بادام با غذاساز مولینکس مدل FP21

۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۴:۰۰:۴۴ ب.ظ

شیر بادام با غذاساز مولینکس

سلام دوستان امروز می خواهم به شما طرز تهیه شیر بادام را آموزش بدم شما می توانید شیر را با طعمه های مختلفی برای فرزندانتان درست کنید.خیلی این شیر خوشمزه و سبک است درست کردنش هم خیلی راحت است شما می توانید شیر بادام را به راحتی با غذاساز مولینکس تهیه کنید. برای مشاهده شیر بادام اینجا را کلیک کنید.

مواد لازم شیر بادام با غذاساز مولینکس مدل FP21

بادام یک لیوان

آب یک لیتر

طرز تهیه شیر بادام با غذاساز مولینکس مدل FP21

برای درست کردن این شیر بادام به یک لیتر آب و یک لیوان بادام  نیاز داریم. باید از بادام خام استفاده کنید، نیاز به کندن پوست بادام نیست. فقط کافیه قبل از شروع کار بادام ها را حدود 5 الی 6 ساعت بزارید که بادم ها خیس بخورند.  می تونید از شب قبل هم این کار را کنید ولی 5 الی 6 ساعت براش کافی است. بعد از تمام شدنه این مدت بادام هه را آبکش کنید تا آبش خالی شود.بعد به یه غذاساز نیاز داریم. غذاساز را برمیداریم و بادام ها را داخلش میریزیم. (چون بادام ها را داخله آب قرار داده بودیم کمی نرم و حجیم است) حالا آب نوشیدنی را دخلش میریزیم.و بعد درش را میبندیم و غذاساز را روشن میکنیم. 4 دقیقه مواد را به خوبی با هم میکس میکنیم تا یک شیر خوشمزه درست شود. حالا یک کاسه بزرگ بر میداریم و روش با یک پارچه نازک و توری می پوشانیم و شیر بادام را روش میریزیم. و بعد پارچه را با دست فشار میدیم که شیر خالی بشود و فقط تفاله های بادام داخله پارچه بماند. بدین ترتیب شیر بادام ما آماده است می توانید شیر بادام را با عسل یا شربت افرا شیرین کنید. و همچنین  داخل قهوه بریزید و صبح ها میل کنید. شما می تونید از تفاله بادام هم استفاده کنید، به این شکل که تفاله های بادام را داخل یک کاسه ریخته و توش کمی روغن زیتون و آویشن و نمک اضافه کرده و روی کاغذ روغنی به صورت یک دست و باریک پهن کنید. و با چاقو مربع مربع برش دهید. و حدود 15 الی 20دقیقه با دمای 200 درجه سانتی گردا داخل فر بپزید.و بعد از آن شیرینی بادامی آماده است. نوش جان

نکته:

در صورتی که تمایل دارید تا شیر بادام غلیظ تری داشته باشد کمی آبش را کم تر بریزید.

دوستانی که تمایل به غذاساز مولینکس مدل FP21  با قیمت مناسب و اصالت کالا هستند به سایت www.badr24.com مراجعه کنند. قیمت مولینک در این سایت معتبر است.

غذاساز FP21

 

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید