دمنوش شوید با کتری برقی مولینکس

۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۴۸:۳۰ ب.ظ

شوید و تخم شوید دارای خواص زیادی است که در ادامه مطلب با خواص شوید و تهیه شوید دمنوش شوید با کتری برقی مولینکس آشنا می شوید

 

درمان سوءهاضمه

شوید باعث  درمان سوء هاضمه ، نفخ(به ویژه نفخ کودکان)  می شود حدود ۳۰گرم تخم شوید دفع باد را از روده تسهیل می کند و لذا نفخ را کاهش می دهد.با افزایش ترشح صفرا و جلوگیری از تجمع باد در روده،منجر به بهبود اشتها می گردد .همچنین تسکین دهنده، ملین، مقوی معده، ضد استفراغ، در مورد بیمارانی که مبتلا به استفراغ شدید هستند و هیچ غذایی حتی آب را نمی توانند در معده خود نگه دارند بهترین درمان شوید است. این نوع بیماران باید دم کرده شوید را آهسته آهسته بنوشند.برای این کار ابتدا آب را درون کتری برقی مولینکس به جوشید سپس2 قاشق چای خوری تخم شوید را در یک فنجان آب جوش بگذارید 10 دقیقه بماند تا دم بکشد، آن را از صافی رد کنید و پس از شیرین کردن با عسل بنوشید.

دمنوش تخم شوید زرد رنگ بوده و طعم تندی دارد

کاهش دهنده چربی خون

شوید کاهش دهنده چربی خون است که مصرف آنباعث کاهش کلسترول تام،کاهش LDL ، افزایش HDL و کاهش تری گلیسرید TG می گردد برای این منظور آب را با کتری برقی مولینکس بجوشانید سپس درونش تخم شوید را دم کنید و روزانه دو استکان مصرف نمایند و عرق شوید یک استکان بعد از نهار و شام میل شود.

جلوگیری از پوکی استخوان

شوید سر شار از کلسیم و فیبر، منیزیم، آهن و منگنز است. کلسیم برای جلوگیری از کاهش تراکم استخوانی که بعد از یائسگی و یا در برخی شرایط خاص مانند آرتریت روماتوئید اتفاق می افتد، بسیار سودمند است.

درمان سوزش سردل

مصرف این گیاه موجب تحریک حرکات پریستالتیک روده می‌شود و برای درمان سوزش سردل توصیه می‌شود.

افزایش اشتها

برای کسانی که اشتهای زیادی به غذا ندارند و لاغر هستند تخم شوید بهترین دارو است زیرا اشتها را زیاد کرده معده را تقویت می‌کند و انرژی به بدن می‌دهد

خرید مولینکس را با اطمینان خاطر از سایت بدر 24 انجام دهید

 

 

 

 

طراحی و اجرا: فروشگاه ساز سبدخرید